ترک سیگار، ترک مشروبات ال-کلی و درمان چاقی با داروی گیاهی

ترک سیگار و مشروبات ال-کلی با داروی گیاهی

  1. کسانی که میخواهند سیگار را ترک کنند ابتدا اراده قوی و سپس به مدت سه روز روزی سه بار هر بار دو گرم گیاه دم اسب را در 200 سی سی آب جوش دم کرده همراه شکر و کمی روغن بادام شیرین میل کنند.

مصرف زیاد این گیاه ممکن است موجب نقص های مادرزادی شود.

  1. کسانی که می خواهند مشروبات ال-کلی را ترک کنند از روغن دانه علف خر در برنامه غذایی خود استفاده کنند.


درمان چاقی با داروی گیاهی

لاغر شدن 3 گرم ریشه روناس را با یک گرم کتیرا در 300 سی سی آب جوش 10 دقیقه دم کرده پس از سرد شدن با عسل شیرین نموده روزی 3 فنجان بنوشند و یا دو قسمت نموده نصف صبح و نصف عصر بنوشند.

برای درمان چاقی ران و باسن هر ماه یک هفته و هر هفته روزی دوبار هر بار یک گرم زنجبیل شامی را در 200 سی سی آب جوش دم کرده و صبح و بعد از ظهر بنوشند.

جهت درمان چاقی مفرط و سلولیت 2 گرم زیرفون را در 200 سی سی آب جوش چند دقیقه دم کرده صاف نموده روزی سه فنجان بنوشند.

شیره لاک بسیار لاغر کننده است. به مدت 40 روز روزی یک گرم همراه کمی سرکه میل کنند.

طرز تهیه شیره لاک:

مقداری کاه مکی و ریون چینی را در آب جوشانده سپس این جوشانده را در حین سائیدن لاک به تدریج روی آن می ریزندو خوب می سایند. سپس لاک سائیده شده را از الک رد کرده و باقیمانده لاک را نیز با جوشانده آن می سایند و می گذارند در ظرف بماند و آنچه را که از الک رد شده و در ظرف ته نشین شده است را برداشته و خشک می کنند. لاک بدست آمده در درمان چاقی بسیار پرفایده است.

برای درمان چاقی 2 گرم مقل، 2 قاشق سرکه سیب و 2 قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان آب حل کرده به مدت 14 روز، هر روز صبح ناشتا بنوشند.فواید ماساژ یخ برای پوست صورت