قوانین و مقررات فروشگاه

بنام خداوند بخشنده مهربان

مقدمه:

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت hakimsoap.com و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.


قوانین و مقررات عمومی :

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول hakimsoap میباشد. در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه های hakimsoap ، متعاقباٌ در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.


خرید الکترونیکی:

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد.


ثبت سفارش:

مشتری محترم پس از انتخاب محصول یا محصولات مورد نظر اقدام به ثبت سفارش در سایت می نمایند. ثبت سفارش به معنای اعلام تایید خرید از سوی مشتری می باشد.

مشتری به منظور انجام هر چه بهتر پروسه دریافت کالا میبایست اطلاعات کامل حقیقی یا حقوقی خود را در قسمت مربوطه وارد نماید و پس از واریز الکترونیکی وجه کالاها و پس از تایید مدیریت فروشگاه منتظر دریافت کالاهای خریداری شده بماند.

تمامی اطلاعات حقیقی یا حقوقی مشتریان برای hakimsoap محفوظ میماند از این رو برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از اطلاعات اشتباه مشتریان خواهشمندیم نسبت به درج دقیق اطلاعات در فیلدهای مورد نظر دقت لازم را داشته باشید.


ارسال و دریافت سفارش:

پس از انتخاب و ثبت سفارش توسط مشتر ی کلیه کالاها در قسمت انبار کنترل گردیده و به صورت ایمن بسته بندی مخصوص گردیده و اماده ارسال به ادرس مشتری میشوند.

ارسال در زنجان: ارسال در شهر زنجان توسط پیک موتوری انجام میگیرد.(هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد)

ارسال در شهرستان : در شهرستان محصولات پس از خرید مشتری بین ۱ الی۵ روز از طریق )پست سفارشی) ارسال می گردد.


انتقادات و پیشنهادات

صابون ارگانیک حکیم از شما تقاضا میکند با ثبت نظرات خود در بخش (تماس با ما)ما را در این مهم یاری فرمایید.


حریم خصوصی:

فروشگاه hakimsoap در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و از آنها دریافت نماید .

فروشگاهhakimsoap تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهبا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.