صابون گلیسرینه مازو


این صابون ضد باکتری بوده و قارچ های پوستی و کشاله ران را از بین می برد. بسیاری از مواقع با علت های گوناگون خانم ها از خارش ناحیه تناسلی ابراز ناراحتی می کنند. همچنین ترشحات عفونی و احساس سوزش باعث عذاب خانم ها می شود. به همین منظور صابون ضد خارش تمامی باکتری های جمع شده در ناحیه تناسلی را کاملا پاک می کند و در نتیجه سبب ایجاد رطوبت شده و لطافت را برای بانوان هدیه می دهد. اگر از بوی بد ناحیه تناسلی رنج می برید این صابون با پایه گیاهی سبب از بین بردن بوی نامطبوع شده و از تجمع قارچ در دهانه واژن جلوگیری می کند. با شستشوی سه بار در هفته تمامی مشکلات واژن از جمله خارش، ترشحات عفونی و سوزش و خشکی کاملا برطرف می شود.

علایم عفونت قارچی واژن:

۱- ترشحات واژن:

یکی از شایع ترین علایم عفونت قارچی، ترشحات سفیدرنگی است که از ناحیه واژن خارج می‌شود. هم چنین ممکن است به رنگ سبز یا زرد هم باشد. مقدار این ترشحات می‌تواند زیاد یا کم باشد.

۲- خارش و سوزش:

ناحیه تناسلی این بانوان معمولا متورم می‌باشد و احساس خارش و سوزش در این ناحیه دارند. سوزش این ناحیه ممکن است شدید شود و شدت سوزش در هنگام ادرار کردن بسیار بدتر می‌شود.

۳- بوی بد واژن:

موقع عفونت قارچی، بوی نامطبوعی ایجاد می‌شود. البته بوی نامطبوع واژن و یا ترشحات واژن، در بیماری هایی نظیر واژینوباکتریال نیز دیده می‌شود.


طریقه مصرف : در روزهای عادت ماهیانه و هر زمان که مورد نیاز باشد فقط بصورت استعمال خارجی مصرف کنید.قبل از استفاده دستهایتان را کاملا بشویید.قسمت خارجی ناحیه را کمی مرطوب کنید و کف صابون را به موضع بمالید و یک دقیقه استراحت دهید، سپس با آب ولرم آبکشی نموده و ناحیه را کاملا خشک نمایید.

مواد تشکیل دهنده صابون:

ترکیبات عصاره گیاهی[تانیک اسید، گالیک اسید، ایزوفلاون(فیتو استروژن گیاهی)، پروتئین، ویتامینA، وینامینC(آنتی اکسیدانت)، کلسیم،پتاسیم و کربوهیدرات]+ گلیسرین گیاهی، اسید استئاریک، روغن سویا، روغن نارگیل، روغن کرچک، روغن زیتون، سدیم هیدروکساید،آب مقطر

خواص صابون گلیسرینه مازو:

– خوشبو کننده و ضد تعریق پوستی

– ضد باکتری و ضد قارچ

– ضد خارش

– از بین برنده ترشحات عفونی

– کاهش احساس سوزش و رفع خشکی دهانه واژن

–کلاژن ساز و جوان کننده و رفع تیرگی دهانه واژن

– مرطوب کننده ،نرم کننده و مغذی پوست

توصیه: این صابون به دلیل خواص عمومی برای شستشوی بدن نیز بسیار سودمند است.برچسب ها: صابون گیاهی , مازو , واژن , صابون گلیسرینه , آنتی باکتریال , ضد قارچ پوستی ,
قیمت : 10000 تومان
وزن : 100
[ ]